• ozanseis

kartal klima bakım kampanyası 80 TL


Kartal klima servisi olarak klima bakımı nın önemi üzerine birkaç bilgi vermek istiyoruz. klima bakımı öncelikle sağlık açısından çok önemlidir. klima içinde oluşan mikroorganizma ve bakteriler fan motoru sayesinde içeriye dolmakta bizde bunları ciğerlerime çekmekteyiz. bu durum alerjik durumlara, astıma neden olmakta daha da kötüsü klima hastalığı olarak ta bilinen ölümcül sonuçları olan lejyoner hastalığına neden olmaktadır. klima bakımı yapılırken kullanılan antibakteriyel kimyasallar bu durumların oluşmasını önlemektedir.

Klima bakımının diğer önemli yanı ise klimanızın daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. bu sayede ortamın soğuması daha kolay olacak, elektrik ve zamandan tasarruf sağlayarak daha verimli bir soğutma elde etmiş olacaksınız.

Kartal klima bakım servisi olarak hem sağlığınız hemde ekonominiz için klima bakımınızı her sene yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Yazın serin kışın sıcak günler dileriz….

#klimaservisi #klimabakımı #klimatamiri #kartalklimabakımı #kartalklimabakımservisi #kartalklimatamiri #kartalklimatamirservisi #maltepeklimabakımı #maltepeklimabakımservisi #maltepeklimatamirservisi #pendikklimatamiri #pendikklimabakımı #pendikklimabakımservisi #anadoluyakasıklimabakımı #anadoluyakasıklimabakımservisi #anadoluyakasıklimatamirservisi

4 görüntüleme0 yorum