• ozanseis

kombi bakımı nasıl yapılmalıdır


kartal kombi bakım servisi

Merhabalar

Bu yazımda sizlere kombi bakımı nın kartal kombi bakım servisi tarafından nasıl yapıldığını anlatmak istiyorum. öncelikle belirtmek isterim ki kombi bakımı sadece bir bezle kombinin tozunu almak değildir. firmamız tarafından yapılan işlem yaklaşık 30-45 dk arasında sürmektedir. İlk olarak kombinin bacasına başlı olan fan sökülüp temizlenmektedir. Bu işlem kombinin ileride arıza yapma ihtimalini azaltacak ve fan motorunun ömrünü uzatacaktır. daha sonra yanma odası kapakları sökülmektedir. eşanjör kontrol edilerek gerekirse temizliği yapılmaktadır. brülör kontrol edilir ve iyonizasyon çubuğu üzerindeki oksitler temizlenir. bu işlemde olası arızaların önüne geçmektedir. sıcak ve soğuk su filtreleri temizlenir. bu işlemde kombinin verimli çalışmasını sağlar ve petekleriniz daha iyi ısınır. genleşme tankı basınç kontrolü yapılır eksikse tamamlanır. bu sayede kombinin verimli çalışması sağlanır peteklerin eşit derece ısınması sağlanır ve olası arızalar önlenmiş olur.

Kartal kombi bakım servisi olarak kombi bakımlarınızı her sene yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. bu sayede olası arızaların önüne geçmiş olacaksınız ve her seferinde tamir için para ödemek zorunda kalmayacaksınız. diğer yandan ise kombiniz daha verimli çalışacağı için minimum maliyetle maksimum verim elde etmiş olacaksınız.

Kışın sıcak yazın serin günler dileriz…

#kombibakımı #kombitamiri #kombiservisi #kartalkombibakım #kartalkombibakımservisi #kartalkombitamiri #kartalkombiservisi #kartalpetektemizleme #maltepekombitamiri #maltepekombiservisi #maltapekombibakımı #pendikkombibakımı #bostancıkombibakımı #göztepekombibakımı

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör