Firmamızda Yapılan İşlemler

Kombi bakımı

Her marka ve model kombinin bakımı uzman personellerce detaylı olarak yapılmaktadır. Detayları ana sayfada görebilirsiniz. yaklaşık 45 dk sürmektedir.

​Kombi tamiri

Her marka ve model kombinin tamir ve onarımı M.E.B sertifikalı personellerimizce yapılmaktadır. Onarımlarımız 1 yıl firma garantimizdedir.

Petek temizleme​

Özel petek yıkama makinesi ve özel tesisat temizleme kimyasalı ile sisteme bağlanıp tüm petek ve tesisatınız temizleniyor. Banyodan sadece 1 petek sökülüyor diğer petekleriniz sökülmeden basınçlı makine ile tüm petekleriniz temizleniyor. Yaklaşık 2 saat süren uygulamadan sonra sistem test edilip hazır bir şekilde teslim ediliyor.

Hizmet verdiğmiz markalar

 Vaillant kombi tamiri, Buderus kombi tamiri, Alarko kombi tamiri, Demirdöküm kombi tamiri, ECA kombi tamiri, Baxi kombi tamiri, BEKO kombi tamiri, Ariston kombi tamiri, Ferroli kombi tamiri, Prothem kombi tamiri, Viessmann kombi tamiri, Bosch kombi tamiri, Arçelik kombi tamiri, Vestel kombi tamiri, Baymak kombi tamiri, Airfel kombi tamiri yapılmaktadır. Vaillant kombi servisi, Buderus kombi servisi, Alarko kombi servisi, Demirdöküm kombi servisi, ECA kombi servisi, Baxi kombi servisi, BEKO kombi servisi, Ariston kombi servisi, Ferroli kombi servisi, Prothem kombi servisi, Viessmann kombi servisi, Bosch kombi servisi, Arçelik kombi servisi, Vestel kombi servisi, Baymak kombi servisi, Airfel kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Klima bakımı

Her marka ve model klimanın bakımı standartlara uygun şekilde uygun ekipman ve kimyasallarla, uzman personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Antibakteriyel temizlik yapılarak sağlınız güvence altına alınmaktadır.

Klima tamiri

Her marka ve model klimanın tamir ve onarımı M.E.B sertifikalı personellerimiz tarafından 1 yıl garantili şekilde yapılmaktadır.

Klima sökme Takma

Her marka ve model klimanın montaj - demontaj işlemleriyle, bina içi ve dışı yer değişiklikleri yapılmaktadır.